• Elif Özge VURMAZ

Bir aylık Kozmik Enerji ve Access Bars ile Zayıflama Atölyesi

En son güncellendiği tarih: 1 Haz 2019

Sağlığımız ve dış görünüşümüz konu olunca akan sular durur değil mi?

Kilonun tamamen yeme alışkanlıklarımız ve metabolizma hızımızla ilgili olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, bilinçaltımızla olan ilgisini hiç fark ettiniz mi?


Yeme alışkanlıklarımız tıpkı diğer alışkanlıklarımızda olduğu gibi, bilinçaltımızda yerini doldurmaya çalıştığımız bir duygudan dolayı oluşur. Bilinçaltı kendi içerisinde şu duyguyu hissettiğinde yemek/tatlı ye kodlamasına neden olur. Yeme alışkanlıklarının en sık görülen nedenler sevgisizlik, ilgisizlik, stres olsa da herkeste özel bir nedeni vardır.


Bu çalışmada Kozmik enerji ile metabolizma hızınıza ve alışkanlıklarınıza, Access Consciousness ile de bilinçaltımızda kayıtlı kodlamalara yönelik çalışacağız.


Kozmik Enerji


Kozmik enerji terapisi, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kabul edilmiş tek spiritüel çalışmadır. Organlarımıza, ruhumuzun organlarına(çakralara), ve auramıza yönelik olan bir çalışmadır.


Bu atölyede Kozmik Enerji ile hormonal seviyeleri, insan endokrin sistemini ve tiroid bezini geri yükleyerek ağırlığı normalleştireceğiz. Ağırlığın normalleşmesi aşağıdakileri ifade eder: insan sağlığına zarar veren aşırı ağırlık kaldırılır ve bir kişiye tam sağlık veren eksik ağırlık artar, bu yüzden fazla kilolu bir kişi kilo verir ve zayıf bir kişi kilo alır.

Endokrin sisteminin düzelmesi ve normalleşmesi, kilonun normalleşmesi ile bağlantılı olarak ortaya çıkar.


Ağırlığın normalleşmesi süresince hastanın sağlıklı, dengeli bir yemek yemeli, aşırı yemekten kaçınmalı, kalitesiz gıdaları, vücuda zarar veren maddeleri içeren ürünleri ve koruyucuları almaması gerekir. Yemekler günde en az üç öğün olmalıdır. Son öğün yatmadan en az üç saat önce yapılmalıdır. Alkol ve tütünden uzak durulmalıdır.


Yapılan bir örnek çalışma, boyu 165 santimetre, kilosu 135 kilogram olan bir kişi. Kozmik Enerji frekanslarına çalışmada;


2,5 ay sonra 123 kilogram,


3 ay sonra - 107 kilogram,


4 ay sonra - 88 kilogram,


4.5 ay sonra 82 kilogram,


Ağırlık normalizasyonu 78 kilogramda durdu.


(Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)


Access Consciousness


Access Consciousness sizin düşüncelerinizin, alışkanlıklarınızın ötesinde bir yaşam yaratmaya adım atmanızı sağlayan bir araçtır. Yani bir bilinçaltı özgürleştirme çalışmasıdır.


Yemek yemek bir bağımlılıktır. Verdiğimiz kiloların kalıcı olarak gitmesine yardımcı olmak için bu bağımlılığı bilinçaltımızdan temizlemeliyiz. Aynı zamanda, yediğimiz bir çok besinin sürekliliğinden kurtulmak için de bu alışkanlıkları ve bilinçaltımızın bunları bize yedirme sebebini kırmamız gerekir.


Access Consciousness temizleme cümleleri ile, yeme bağımlılığımızı, şeker bağımlılığımızı altındaki sebepler her ne olursa olsun temizlemeyeceğiz. Yalnızca aç olmamız ya da ihtiyacımız olması dahilinde yeme durumuna bilinçaltımızı ikna edeceğiz.


(Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız. )


Bu atölyeden sonra ne olacak


Kozmik enerji çalışmalarına uymanız halinde metabolizmanız olması gereken değerde çalışmaya başlayacaktır.


Access Consciousness prosesleri ile Kozmik Enerji sayesinde de yeme bağımlılıklarınızdan, bırakamadığınız yemekler ya da vaz geçemediğiniz çok yemek yeme konusundaki düşünce kalıplarınızı nötrleyeceksiniz.


'Spor yapmak zor!' , 'Diyet yapmak acı verici!' ya da 'Sağlıklı beslenmek imkansız!' gibi düşüncelerinizin nötrlenmesini sağlayacağız.


Aynı zamanda sizin için yararlı olduğunu bildiğiniz ancak sevmediğiniz yemeklere karşı da bakış açılarınızın değiştiğini görebilirsiniz.


Bu atölyeyle ve sonrasında kilo vermek sizin için her zamankinden daha kolay olacak.


Bir aylık atölyenin içeriği


Bu atölyede, ilk gün yarım saat çalışma ile çakra aktivasyonunuz ve aura genişletmeniz yapılacak, metabolizma hızını dengeleyen ve alışkanlık bıraktırıcı frekanslar aktif edilecektir. Daha sonra devam eden günlerde her gün aynı saatte bu frekanslar açılacak, auraya yüklenecektir.


Ayrıca bir whatsapp grubu kurulacak ve her gün Access Consciousness’ın kilo ile ilgili prosesleri paylaşılacaktır.


Bu atölye her ayın 5 inde başlamaktadır. Atölye kayıtlarının son günü 4 Hazirandır.Atölye ücreti: 250 TL


Kayıt ve Ayrıntılı Bilgi için: 0 541 813 00 30

Bizi takip edin!

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle